Saldaus miego paslaptys

Kaina:

7 €

[honeypot verry]

*

*

Šis gydomasis garso įrašas skirtas visiems, kurie nori atsikratyti miego sutrikimų, daugiau sužinoti apie miego higieną, vakarais labiau atsipalaiduoti ir geriau pasiruošti miegui. Pirmoje šios kompaktinės plokštelės dalyje išgirsite daug praktiškų patarimų, padedančių pakeisti įsisenėjusius netinkamus miego įpročius, dėl kurių mes paprastai blogai užmiegame, per anksti prabundame arba mūsų miegas tampa nevisavertis. Įrašo fragmento galite paklausyti spragtelėję nuorodą (Miegas).

Kartais net nepagalvojame, kad mūsų miego kokybė priklauso nuo mūsų pačių, o ne nuo paslaptingų, nevaldomų jėgų. Klausydamiesi antrosios plokštelės dalies, išmoksite specialaus atsipalaidavimo. Šio įrašo, priešingai negu atsipalaidavimo treniruotės įrašo, galėsite klausytis prieš pat užmigdami. Jis padės pašalinti miego sutrikimus, kad jūsų nakties miegas taptų visavertis. Jeigu tai darysite kas vakarą keletą savaičių ar mėnesių ir eisite miegoti maždaug tuo pačiu metu, jūsų miego kokybė taps daug geresnė. Savo ruožtu pagerės ir darbingumas dieną. Įrodyta, kad geras miegas taip pat gali labai pagerinti dėmesio koncentraciją ir atmintį.

Apie įrašą
Šie garso įrašai buvo sukurti 1995 metais, vadovaujant med.dr. Juliui Neverauskui. Juos kuriant buvo taikomos naujausios savitaigos technikos, ištobulintos praktiškai dirbant ir su sveikais, ir su nervų bei psichikos ligomis sergančiais žmonėmis. Nuo išleidimo įrašais sėkmingai pasinaudojo jau keli tūkstančiai sveikų ir sergančių žmonių. Savo praktikoje juos taip pat taikė ir tebetaiko daug psichologų ir psichoterapeutų įvairiuose Lietuvos miestuose. Teigiami vartotojų bei specialistų atsiliepimai patvirtino įrašų efektyvumą ir naudingumą tiek siekiant valdyti stresą ir atsipalaiduoti profilaktiniais tikslais, tiek gydant nerimo, panikos, depresijos, miego sutrikimus bei priklausomybę nuo tabako. Iki šiol toks terapinių garso įrašų rinkinys savireguliacijai lavinti yra unikalus, neturintis analogų leidinys Lietuvoje.
Kiekviena plokštelė gali būti taikoma tiek mokymo, tiek ir profilaktikos bei gydymo tikslu. Visas rinkinys yra išleistas ir garso kasečių pavidalu.