Psichol. Indrė Ambraziūnienė

Psichologė Indrė Ambraziūnienė

dirba remdamasi moksliniais tyrimais pagrįstais kognityvinės ir elgesio terapijos metodais. Padeda spręsti įvairaus pobūdžio nerimo, įtampos problemas, būsenas, kurioms būdingos įkyrios mintys ar veiksmai. Psichologės ypatingo susidomėjimo sritis panikos priepuoliai bei specifinės baimės (fobijos). Ji taip pat gali padeda įveikti bendravimo sunkumus, depresiją, žemą savęs vertinimą, miego problemas ir kt. Konsultacijose remiamasi šiltu, pagarbiu bendravimu, sudaroma galimybė geriau pažinti save, įvertinti savo stiprybes ir galimybes, išbandyti naujus elgesio būdus, atkreipti dėmesį į savo vyraujančių minčių pobūdį, plėsti savikontrolės, sąmoningo apsisprendimo galimybes. Anot psichologės, „žmogus turi dideles vidines galimybes, kurias psichologas gali padėti atskleisti“.

Išsilavinimas:

2004 – Vytauto Didžiojo universitetas, Psichologijos bakalauro laipsnis

2006 – Vytauto Didžiojo universitetas, Sveikatos psichologijos magistro laipsnis

Kiti sertifikatai:

2010 – 2014 – Kognityvinės ir elgesio terapijos mokymai, pagal Europos elgesio ir kognityvinės terapijos asociacijos standartus.

2012 – Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija,  „Įsisąmoninimu pagrįsta kognityvinė terapija ir įsisąmoninimu pagrįstas streso valdymas“

2018 – EuroPsy sertifikatas, galiojantis iki 2025 m.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS