Psichol. Ieva Pečiulienė

Ieva Pečiulienė – psichologė, socialinių mokslų daktarė, Kognityvinės ir Elgesio Terapijos (KET) krypties terapeutė.

Psichologė teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, taikydama Kognityvinės ir elgesio terapijos metodus esant nerimo sutrikimams (panikos atakos, socialinis nerimas ir kt.), įvairioms baimėms, depresijos ir kitiems nuotaikos sutrikimams, santykių sunkumams. Taip pat siekiant pagerinti asmeninį efektyvumą, darbingumą ir gyvenimo kokybę, sumažinti emocinę įtampą bei efektyviau tvarkytis su kasdienėmis problemomis. Psichologė mokslinėje veikloje gilinasi į studentų patiriamą stresą, pagalbos studentams būdus, naudojant biogrįžtamojo ryšio technologijas bei taikydama įvairius atsipalaidavimo metodus.

Psichologės darbo sritis – psichologinis įvertinimas ir psichoterapija. Pirminio psichoterapijos etapo metu stengiamasi išsiaiškinti kreipimosi priežastį ir numatyti preliminarų veiksmų planą. Tolimesniame psichoterapijos etape dažniausiai seka psichologinis įvertinimas ir ištyrimas, kurių pagalba gaunama svarbi informacija apie žmogaus asmenines savybes, sunkumus, stiprybes, problemines sritis ir kt. Jei žmogus gali pats sukelti savo problemas, vadinasi, pats gali jas ir panaikinti. Tačiau ne kiekvienam užtenka žinių, įgūdžių ar vidinių energijos resursų, kad galėtų įveikti iškilusias problemas. Tokiu atveju gali prireikti specialisto pagalbos. Tuomet psichologas gali tapti tuo asmeniu, kuris padės susitvarkyti su problemomis. Psichoterapijos metu psichologė skatina patį žmogų tapti aktyviu psichoterapijos dalyviu, ieškant naujų minčių ir elgesio būdų, kurie padėtų išeiti iš užburto problemų rato. Kognityvinė ir elgesio terapija gali padėti visiems norintiems išmokti sėkmingiau spręsti problemas ir laimingiau gyventi.

Išsilavinimas

2015 – Vytauto Didžiojo universitetas, Socialinių mokslų srities, psichologijos krypties (06S) daktaro laipsnis

2009 – Vytauto Didžiojo universitetas, Sveikatos psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis

2007 – Vytauto Didžiojo universitetas, Psichologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis

Podiplominės studijos

2010 – Kognityvinės ir elgesio terapijos mokymo kursas „Kompleksinis nerimo sutrikimų ir depresijos gydymas naudojant kognityvinę ir elgesio psichoterapiją“.

2011-2014 m. Kognityvinės ir elgesio terapijos mokymai, pagal Europos elgesio ir kognityvinės terapijos asociacijos standartus.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS