Gyd. Evelina Pajėdienė

 

 

 

Gydytoja neurologė Evelina Pajėdienė – savo darbą ir bendravimą su žmonėmis mylinti specialistė, siekianti suteikti kokybišką paslaugą pacientui.

 

 

 

Trumpai apie mano profesinį kelią:

  • 2011 m. įgijau medicinos gydytojo išsilavinimą Lietuvos sveikatos mokslų universitete.
  • Nuo 2011 m. iki 2018 m. atlikau neurologijos rezidentūrą ir šiuo metu dirbu gydytoja neurologe Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Neurologijos klinikoje.
  • Nuo medicinos studijų pradžios bendradarbiauju su Švedijos Karolinskos institutu atlikdama su miegu susijusius mokslinius projektus.
  • 2015-2016 m. stažavausi Upsalos (Švedija) miego laboratorijoje bei Švedijos Karolinska universitetinės ligoninės Neurologijos ir Neurofiziologijos klinikose.
  • 2016 m. sėkmingai išlaikiau Europos miego tyrimų draugijos organizuojamą egzaminą ir tapau sertifikuota somnologe arba miego specialiste.
  • Esu Europos miego tyrimų draugijos, Pasaulio miego medicinos asociacijos bei Europos neurologų akademijos Miego ir budrumo sutrikimų specialistų grupės narė.
  • Klinikinės praktikos, kaip diagnozuoti ir gydyti tiek neurologinius, tiek specifinius miego sutrikimus, įgavau tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniuose mokymuose ir konferencijose.
  • 2017 m. pradėjau rašyti tinklaraštį meskosmiegas.lt, kuriame stengiuosi paprastai ir įdomiai pateikti informaciją apie miego mediciną.

Mano nuomone, miego laboratorija gali susidaryti ir iš vieno kabineto, kuriame sėdi vienas miego specialistas. Jis kalbasi su pacientu apie jo išreikštas miego problemas, dieną juntamus simptomus, miego įpročius, gretutines ligas. Gydytojui taip pat pagelbsti į skirtingus miego simptomus bei sutrikimus orientuoti klausimynai. Daug informacijos suteikia likus kelioms savaitėms iki konsultacijos paciento pildomas miego dienoraštis. Toliau konsultacijos metu atliekama nedidelė fizinė apžiūra bei neurologinis ištyrimas. Po pirminės konsultacijos gydytojas suplanuoja, kokių bendro pobūdžio (kraujo tyrimai, vaizdiniai tyrimai ir kt.) ir į miegą orientuotų tyrimų (pvz., polisomnografijos) dar reikia. Detaliau apie juos galite paskaityti čia: http://meskosmiegas.lt/somnologas-polisomnografija-ir-kiti-burtazodziai/

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS