Gyd. Darius Jokubonis

Gydytojas psichiatras Darius Jokubonis jau daugiau, negu 20 metų, specializuojasi priklausomybių gydymo srityje. Jis ne tik turi sukaupęs didelę praktinę patirtį šioje srityje, tačiau pastoviai domisi naujais gydymo metodais – tiek medikamentiniais, tiek psichoterapiniais, ir, priklausomai nuo paciento situacijos, lanksčiai derina juos, siekdamas geriausių gydymo rezultatų pacientui ir jo ar jos artimiausiai aplinkai.

Gydytojas savo patirtį perduoda ir būsimiems specialistams- jis yra vienas iš rezidentūros vadovų Kauno priklausomybės ligų gydymo centre.

Darius Jokubonis aktyviai bendradarbiauja su Nyderlandų bei Didžiosios Britanijos priklausomybės ligų gydymo specialistais; yra dalyvavęs ruošiant vadovėlius anglų kalba. Jo žinios yra visapusiškos, kompleksinės, savo darbe jis remiasi tiek mokslu patvirtintomis metodikomis, tiek asmenine patirtimi.

Gydytojas Darius Jokubonis dažnai cituoja Sam Keen (JAV): „Yra du klausimai, kuriuos žmogus turi sau užduoti. Pirmasis – Kur aš einu? Antrasis – Kas eina kartu su manimi? Jei šie klausimai užduodami neteisinga tvarka, žmogus patenka į bėdą“.

Taigi, jei žmogus uždavė sau šiuos klausimus teisinga tvarka ir atsakė sau į pirmąjį, gydytojas Darius Jokubonis pasiruošęs būti tuo, kuris kartu eis į pasveikimą.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS