Gyd. Aris Esertas

Neurologas Aris Esertas konsultuoja ir gydo pacientus, sergančius nervų sistemos ir judamojo atraminio aparato  susirgimais. Ligų diagnostikai gydytojas naudoja tiek klasikinį klinikinį ištyrimą,tiek ir  pasinaudoja šiuolaikiniais aparatiniais diagnostiniais tyrimais: rentgeno kompiuterine tomografija  branduolinio magnetinio rezonanso kompiuterine tomografija, ultragarso-echoskopijos tyrimu, elektroneuromiografija, vegetacinės nervų sistemos funkciniais tyrimais, tiek ir Rytų medicinos klinikiniais  ir funkciniais tyrimais.

Sujungdamas dvi didžiausias medicinos tradicijas -Vakarų akademinę ir Rytų tradicinę į vieną, gydytojas tikisi svarbiausio – vėl sugrąžinti žmogui prarastą sveikatą ir grožį, palengvinti skausmą, taip sukurdamas  tiek fizinę, tiek psichinę darną.

 

Gydytojas padeda pacientui įveikti  negalavimus:

  • Sergant stuburo osteochondroze ir esant  tarpslankstelinių diskų pažeidimui su stuburo disko išvarža ar kitiems stuburo pažeidimams, nervų šaknelių ir nervų pažeidimams, bei jų sukeltiems simptomams (galvos,veido,nugaros, raumenų, kojų skausmams, tirpimui, silpnumui);
  • Sąnarių, sausgyslių, raiščių skausmams ir jų susirgimams, esant laikysenos (stuburo iškrypimui), judesių koordinacijos sutrikimams;
  • Esant įvairioms problemoms po sąnarių, stuburo operacijų, insulto.

Šalia šiuolaikinių medikamentų,homeopatinių ir fitoterapinių preparatų,  naudojamos ir sekančios gydymo technologijos:

  • refleksoterapija bei manualine terapija gydomi stuburo ir sąnarių degeneraciniai susirgimai, periferinės ir centrinės  vegetacinės  nervų sistemos  funkciniai  sutrikimai,padeda veido ir kūno kosmetinei korekcijai.

Kas tai yra refleksoterapija? Refleksoterapija – tai poveikis į organizmo biologiškai aktyvesnias mikrozonas – taškus bei įvairias kitas  kūno vietas adatomis, termo , elektros impulsais ir elektromagnetiniais faktoriais, lazeriu, vibracija, įvairiais vaistais ,mezoterapija, masažo veiksmais.

  • Manualinė terapija- kai organizmo testavimui ir  gydymui naudojami terapeuto rankų veiksmai ir tam tikros paciento kūno padėtys bei natūralus tempimas. Šios terapijos metu veikiama per žmogaus kaulų ir raumenų,sausgyslių  bei raiščių sistemas į visą organizmą. Tokiu būdu sumažėja arba išnyksta nervų šaknelių, nervų, kraujagyslių  ir  kitų audinių  spaudimas, skausmas  bei atsistato kitos pažeistos  organizmo funkcijos. Procedūros metu gali būti testuojama ir griaučių raumenų izometrinė ištvermė  ir jos ryšiai su kai kuriomis organizmo funkcinėmis sistemomis.

Gydytojas  konsultuoja  sveikatinimo  klausimais  ir  rekomenduoja savigydos programas.

 

.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS