smegenys

Psichologinė, psichiatrinė pagalba suaugusiems

Aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai, naudodami pažangiausius metodus, padeda įveikti įvairius nervų sistemos ir psichikos sutrikimus. Skiriami veiksmingiausi vaistai, psichoterapija ar kompleksinis gydymas. Psichologiniai ir asmenybės tyrimai. Taikoma kognityvinė ir elgesio terapija (KET). Atliekamas psichofiziologinis nervų sistemos būklės ištyrimas (PFT). Naudojama „Biofeedback“ aparatūra. Prireikus – gydytojas atvyksta konsultacijai į namus.

priklausomybiu

Priklausomybių gydymas

Priklausomybė – tai psichologinė ir fiziologinė problema, todėl norint ją išspręsti, būtinas įvairių priemonių komplektas. Tik įvairialypis gydymas gali padėti visam laikui atsikratyti žalingos priklausomybės. Gydomos įvairios priklausomybės formos, atliekamas cheminis kodavimas, išblaivinimas.

psichologine_vaikams

Psichologinė, psichiatrinė pagalba vaikams

Vaikų ir paauglių psichologinės ir psichikos problemos reikalauja specialaus gydytojų pasirengimo. Dirbant su vaikais ir paaugliais taikoma Kognityvioji ir elgesio terapija – šiuolaikiškas, moksliškai pagrįstas ir labai veiksmingas vaikų ir paauglių psichologinio gydymo būdas. Lavinami bendravimo, emocijų reiškimo ir socialiniai įgūdžiai specialių užsiėmimų metu. Atliekamas išsamus psichologinis ištyrimas ir būklės įvertinimas.

neurologo

Neurologo konsultacija, tyrimai ir gydymas

Neurologinės problemos sprendžiamos taikant pačius naujausius tyrimų metodus ir įvairialypį gydymą. Priklausomai nuo esamos problemos, profesionalūs gydytojai parinks patį tinkamiausią sveikimo būdą.

miegas

Miego sutrikimų diagnostika ir gydymas

Medicinos centre Neuromeda veikia Miego sutrikimų tyrimų laboratorija, kurioje atliekamas polisomnografinis tyrimas – visame pasalyje pripažintas auksinis miego tyrimų standartas. Tai visiškai nekenksmingas sveikatai, saugus ir patikimas tyrimas.

stuburo

Stuburo ligų diagnostika ir gydymas

Diagnozuojamos ir gydomos įvairios stuburo ligos. Naudojama plati ir įvairialypė gydymo metodika. Kvalifikuoti gydytojai gali pasiūlyti įvairius gydymo sprendimus.

fonendoskopas
laboratoriniai

Diagnostiniai tyrimai, echoskopijos

Medicinos centro „Neuromeda“ profilaktiniais sveikatos būklės tyrimais siekiama kuo anksčiau nuspėti ligas ar nustatyti jas ankstyvoje stadijoje. Atliekame echoskopijas (ultragarsinis vidaus organų, sąnarių, kojų, kaklo ir galvos kraujagyslių tyrimas). Laboratoriniai kraujo ir šlapimo tyrimai.

masazai

Gydomasis kūno masažas

Gydomasis kūno masažas, medaus masažas, kineziterapinis masažas – viskas, ko reikia, kad atpalaiduotumėte kūną ir išlaikytumėte jį stiprų.